News in the energy sector

11 December 2018 1068

Раді вам повідомити, що в грудні 2018 року наша компанія стала членом Європейсько-українського енергетичного агентства. Приєднавшись до ЄУЕА, ми стали частиною унікальної мережі, членами якої є найбільші та найвідоміші міжнародні компанії, що  працюють в сфері електроенергії та відновлюваних джерел енергії.

Європейсько-українське енергетичне агентство (EUEA) — це неприбуткова асоціація, заснована у Києві у листопаді 2009 року. EUEA створена як спільна платформа для представників політики, економіки, науки, а також фінансових структур і консалтингових компаній в Україні та Європі. Метою Асоціації є сприяння обміну інформацією, поєднання потреб з існуючими ресурсами в усіх сферах відновлюваної енергетики та енергозберігаючих технологій, надання підтримки бізнесу юридичними та законодавчими ініціативами. Асоціація прагне стати основним партнером в енергетичних питаннях України та зробити результативний внесок в екологічну та послідовну енергетичну політику.

Пріоритетними напрямками діяльності ЄУЕА є енергоефективність  (з підгрупами в секторі будівництва, централізованого теплопостачання, промисловості та енергії з відходів), біоенергетика (включаючи біомасу та біогаз), вітрова та сонячна енергетика, «Розумні Мережі», проектне фінансування та договір про енергетичне співтовариство.